Aangesloten fokkers

U bent op zoek naar een pup? U kan zich met een gerust hart tot gelijk wie van onderstaande fokkers wenden, zij fokken volgens de regels van de rasclub, zijnde:
• ouderdieren HD/A of HD/B •
• ouderdieren CSNB vrij of drager (gekruist met vrije hond) •

Brigand de l'Or noir
Myriam Ooms
Gsm: +32 (0)485 70 93 73
E-mail:
myriam.ooms@telenet.be

De l'Arène noire
Audrey Beaurent
Gsm: +32 (0)495 12 79 27
E-mail: beaurent11@gmail.com
Website: www.elevage-delarenenoire.be

De l'Avenue du Miel
Bärbel Mathesius-Zeumann
Tel: +32 (0)80 34 18 85
E-mail: avenue-du-miel@web.de
Website: www.avenue-du-miel.de

Du Bohémien
Van den Brande - Meuris
Tel: +32 (0)15 330 900
E-mail: info@dubohemien.be
Website: users.telenet.be/dubohemien

Du Charmeurs Poilus
Van Audenhove - Vandercruyssen Kris & Martine
Gsm: +32 (0)494 54 83 63
E-mail:
kris.van.audenhove@pandora.be

La Clef du Bonheur
Christelle Dasnois
Tel: +32 (0)61 53 51 73
Gsm: +32 (0)478 90 28 69
E-mail: jeanpol.thil@skynet.be
Website: sites.google.com/site/dehliadelatoursaintgenin

Du Coeur des Trésors
Vlaminckx Peggy
Gsm: +32 (0)478 285 356
E-mail: peggy-vlaminckx@telenet.be
Website: peggyvlaminckx.wix.com/hartendieven

Du Domaine Beau Regard
Roeland - Demeyer
Tél: +32 (0)69 21 08 97
Gsm: +32 (0)474 32 11 45
E-mail: lebriardier@hotmail.be
Website: www.briardsbeau-regard.be

Emergé de l'Amour
Nadine Vanpelt
Tel.: +32 (0)15 22 58 54
Gsm: +32 (0)497 19 33 95
E-mail: nadinevanpelt@msn.com
Website: www.emerge-de-lamour.be

Des Fauves Sauvages
Fam. Vlaminck-Aspeslagh
Gsm: +32 (0)499 99 85 24
Gsm: +32 (0)476 62 19 80
E-mail: briardsdesfauvessauvages@gmail.com
Website: users.skynet.be/briardjolene

Jesienna Rhapsodia
Joanna Szeptycka
Gsm: + 32 (0)476 82 06 48
E-mail: marc.adriaens1@telenet.be
Website: www.briard-stud.com

Van het Klotzicht
Cor Palmen & Karin Kersten
Tel: +32 (0)89 70 45 83
Gsm: +31 (0)64 299 49 71
E-mail: info@vhklotzicht.nl
Website: www.vhklotzicht.nl

Van het Nerum
Lisa Brugmans
Gsm: +32 (0)498 65 71 65
E-mail: Woeffie.deluxe@hotmail.com
Website: briardsvanhetnerum.be

Du Lion d'Orange
Monique Jansen
Tel: +32 (0)89 86 82 18
Gsm: +32 (0)489 27 68 58
E-mail: briards@moniquejansen.eu
Website: briards.moniquejansen.eu

De la Maison d'Eden
De Wit - Goossens
Tel: +32 (0)15 20 63 30
E-mail: guy.de.wit@telenet.be
Website: http://users.telenet.be/delamaisondeden

De la Maison Echaruq
Verswijfel - Van Genechten
Tel: +32 (0)15 24 88 10
E-mail: info@briards.be
Website: www.briards.be

En Mémoire de Tibeau
Van Orshaegen - Van Gansen
Tel: +32 (0)14 22 26 76
E-mail: vanorshaegenpatrick@skynet.be
Website: En-memoire-de-tibeau.jouwweb.nl

Des Nez Mouillés
Degeeter-Maertens
Gsm: +32 (0)475 69 13 10
E-mail: marc.degeeter@skynet.be
Website: www.nezmouilles.be

Briard Bel'Truffe Noire
Didier Boland et Maité Decartes
Gsm: +32 (0)472 56 32 02
E-mail: didier.boland@outlook.com
Website: didierboland.wixsite.com/briardbeltruffenoire

Du Pont de la Sambre
Beaurent Michel
Tel: +32 (0)71 21 86 02
E-mail: beaurent.michel@belgacom.net
Website: users.skynet.be/dupontdelasambre

Du Pont de l'Escaut
Sabine & Leona Briessinck
Tel: +32 (0)3 771 55 08
E-mail: sabine.briessinck@pandora.be
Website: users.telenet.be/dupontdelescaut

Of the Teasing Stars
Sabine Aerden-Reggers
Tel: +32(0)89 50 26 71
Gsm: +32 (0)496 26 54 59
E-mail: bientjereggers@hotmail.com
Website: www.teasingstars.be

Briards de la folie Bergère
Van Camp-Self Ronny & Myriam
Neerhoefstraat 11
2040 Berendrecht
Gsm: +32 (0)496 41 58 54
Gsm: +32 (0)497 92 05 18
E-mail:
vacaro@telenet.be


du Rêve Lourd d'Été Briards
Jacqueline Mansveld
Zandstraat 105
4551LD Sas van Gent, NL
Tel: +31-115-47 74 59
Gsm: +31-6-24 24 50 81
E-mail:briard@zeelandnet.nl
Website: www.jumpingbriards.nl

Du Palais Des Rêves
Smets Guy
Rode Akkers 4A
2460 Kasterlee
Tel: +32 (0)14 85 35 36
E-mail: info@dupalaisdesreves.be
Website: www.dupalaisdesreves.be

Alle rechten voorbehouden Belgische briardclub - Tous droits réservés club Belge du berger de brie